VAST Data

Firma zajmująca się oprogramowaniem platformy danych dla ery sztucznej inteligencji.

Oprogramowanie platformy VAST Data

Platforma danych VAST zapewnia skalowalną wydajność, radykalnie proste zarządzanie danymi i zwiększoną produktywność, przyspieszając czas wglądu w aplikacje wymagające dużego obciążenia. Wprowadzona na rynek w 2019 r. firma VAST jest najszybciej rozwijającą się firmą zajmującą się infrastrukturą danych w historii.

  • Misją VAST Data jest zbudowanie jedynej platformy danych, która może sprostać ambicjom firm ery sztucznej inteligencji.
  • Tworząc proste rozwiązania, które sprawiają, że dane stają się bardziej znaczące, VAST Data pomaga organizacjom na całym świecie odblokować radykalną inteligencję i użyteczność, podejmować lepsze decyzje, wprowadzać innowacje i rozwiązywać wcześniej niemożliwe problemy z korzyścią dla biznesu, a tym samym dla społeczeństwa.

Rozwiązania Vast Data

Platforma VAST Data

Platforma VAST Data

Platforma VAST Data to przełomowe podejście do obliczeń intensywnie wykorzystujących dane, które służy jako kompleksowa infrastruktura oprogramowania wymagana do przechwytywania, katalogowania, udoskonalania, wzbogacania i przechowywania danych poprzez głęboką analizę danych w czasie rzeczywistym i głębokie uczenie się.

VAST DataEngine

VAST DataEngine

Dostarczony w 2024 r. VAST DataEngine na nowo zdefiniuje paradygmat przetwarzania danych, wprowadzając funkcje bezserwerowe i wyzwalacze w czasie rzeczywistym do platformy VAST Data Platform. Po połączeniu logiki i stanu... pliki, obiekty i tabele ożywają od krawędzi do chmury.

Porozmawiaj z ekspertem

Nasz ekspert pomoże Ci w doborze odpowiedniej oferty i odpowie na wszelkie pytania.