MiTAC

MiTAC Computing Technology Corporation jest profesjonalnym dostawcą rozwiązań IT, dostarczającym kompleksowe rozwiązania od brzegu sieci do chmury z zaawansowanymi badaniami i rozwojem, TCO i operacjami na całym świecie.

MiTAC Computing Technology Corporation - dostawca profesjonalnych rozwiązań IT

Koncentrując się na rozwiązaniach i usługach w zakresie chmury obliczeniowej i przetwarzania brzegowego, MiTAC ma ponad trzydziestoletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji serwerów i systemów pamięci masowej dla CSP, CoSP i przedsiębiorstw, a także doświadczenie we wdrażaniu hiperskalowych centrów danych i firm telekomunikacyjnych. Rozwiązania IoT firmy MiTAC Computing Technology zapewniają branży innowacyjne produkty wbudowane i komputery przemysłowe. Dział komputerów przemysłowych MiTAC dostarcza na rynek komputery panelowe, wbudowane systemy pudełkowe, mobilne punkty sprzedaży i przemysłowe płyty główne.

MiTAC Products

Serwery MiTAC

Serwery

Zbudowane z myślą o wymagających obciążeniach, takich jak HPC, serwery te zapewniają wyjątkową wydajność procesora i funkcje bezpieczeństwa.

Płyty główne serwerów MiTAC

Płyty główne serwerów

Od małych firm po przedsiębiorstwa, płyty serwerowe Intel® zapewniają wydajność, bezpieczeństwo i elastyczność wymaganą przez klientów.

Porozmawiaj z ekspertem

Nasz ekspert pomoże Ci w doborze odpowiedniej oferty i odpowie na wszelkie pytania.