GIGABYTE

GIGABYTE to dostawca sprzętu i rozwiązań serwerowych, który rozszerza zasięg serwerów biznesowych i systemów chmurowych dzięki rozwiązaniom sprzętowym i programowym.

Gigabyte oficjalnie reprezentowany przez ASBIS

Dzięki doświadczeniu obejmującemu systemy konsumenckie, biznesowe, gamingowe i chmurowe, GIGABYTE zyskał reputację lidera w branży dzięki wielokrotnie nagradzanym produktom.

Produkty i rozwiązania dla przedsiębiorstw

Chłodzenie cieczą

Chłodzenie cieczą

Uwolnienie maksymalnego potencjału centrum danych przy minimalnych kosztach biznesowych. Przezwyciężenie wyzwań związanych z dzisiejszym wysokim zużyciem energii w centrach danych przy zoptymalizowanej stabilności działania i PUE (Power Usage Effectiveness) poprzez wdrożenie serwerów zaprojektowanych do metod chłodzenia, które pasują do strategii IT, od powietrza, cieczy po zanurzenie.

OCP Data Center

OCP Data Center

Są to szafy typu barebone i węzły dla centrów danych oparte na standardach OCP Open Rack. Główne cechy: najnowocześniejsza modułowa konstrukcja, ekstremalna wydajność energetyczna, pełna skalowalność, łatwy montaż i obsługa.

Rozwiązania AI

Rozwiązania AI

Moc obliczeniowa, duże ilości danych, szybka sieć i akceleratory - wszystko to składa się na gotowe do skalowania rozwiązanie serwerowe HPC i/lub AI.

Serwery MBD

Serwery MBD

Wszechstronne serwerowe płyty główne z bogatymi funkcjami dla przedsiębiorstw są dostępne w różnych formatach: EEB/E-ATX/ATX/microATX/mini-ITX. Dostępne są opcje z pojedynczym lub podwójnym gniazdem dla procesorów x86 firm AMD i Intel, a także dla procesorów ARM firmy Ampere.

Akcesoria dla serwerów

Akcesoria dla serwerów

Akcesoria serwerowe wiodących producentów spełniające potrzeby centrów danych.

  • Kontrolery
  • Adaptery pamięci masowej
  • Moduły bezpieczeństwa i zarządzania
Produkty konsumenckie Gigabyte

Produkty konsumenckie Gigabyte

GIGABYTE, jako wieloletni producent sprzętu komputerowego i serwerowego, jest oddany wspieraniu wspaniałych doświadczeń użytkowników dla twórców treści i graczy, pozwalając ich wyobraźni na lepsze życie. - MBD desktop - VGA & GPU desktop - Laptopy - Desktop PC - Mini-PC

Więcej na temat Gigabyte

Porozmawiaj z ekspertem

Nasz ekspert pomoże Ci w doborze odpowiedniej oferty i odpowie na wszelkie pytania.