Broadcom

Broadcom jest globalnym liderem technologii infrastrukturalnych, zbudowanym na ponad 50-letniej doskonałości.

Broadcom dostarcza półprzewodniki i oprogramowanie infrastrukturalne

Broadcom Inc., korporacja Delaware z siedzibą w San Jose w Kalifornii, jest globalnym liderem technologii infrastrukturalnych, który projektuje, rozwija i dostarcza szeroką gamę rozwiązań w zakresie półprzewodników i oprogramowania infrastrukturalnego. Wiodące w swojej kategorii portfolio produktów Broadcom obsługuje kluczowe rynki, w tym centra danych, sieci, oprogramowanie dla przedsiębiorstw, łączność szerokopasmową, łączność bezprzewodową, pamięć masową i przemysł.

  • Rozwiązania Broadcom obejmują sieci centrów danych i pamięci masowych, oprogramowanie dla przedsiębiorstw, komputerów mainframe i cyberbezpieczeństwa skoncentrowane na automatyzacji, monitorowaniu i bezpieczeństwie, komponenty smartfonów, telekomunikację i automatyzację fabryk. Mając swoje korzenie w bogatym dziedzictwie technicznym AT&T/Bell Labs, Lucent i Hewlett-Packard/Agilent, Broadcom koncentruje się na technologiach, które łączą nasz świat.
Adaptery Host Bus

Adaptery Host Bus

Zapewnij łączność dla bezpośrednio podłączonej pamięci masowej. Adaptery magistrali hosta łączą do 1024 urządzeń SAS/SATA lub 32 NVMe w serwerach i zewnętrznych macierzach pamięci masowej, umożliwiając tworzenie ogromnych infrastruktur pamięci masowej do obsługi baz danych, serwowania multimediów i innych aplikacji.

Adaptery Fibre Channel Host Bus

Adaptery Fibre Channel Host Bus

Karty Emulex 32Gb/16Gb/8Gb Fibre Channel HBA zapewniają najwyższą wydajność, skalowalność, niezawodność, zarządzanie i diagnostykę dla macierzy pamięci masowej flash o niskich opóźnieniach, macierzy HDD i aplikacji o znaczeniu krytycznym.

Karty kontrolerów RAID

Karty kontrolerów RAID

Karty kontrolerów MegaRAID® to najczęściej wdrażana architektura ochrony danych RAID. Nasze kontrolery RAID obsługują praktycznie wszystkie środowiska bezpośrednio podłączonej pamięci masowej (DAS) - SATA lub SAS, dyski twarde NVMe (PCIe) lub dyski półprzewodnikowe (SSD), łączność wewnętrzną lub zewnętrzną.

Adaptery sieci Ethernet

Adaptery sieci Ethernet

Rozbudowane karty sieciowe Ethernet firmy Broadcom zapewniają rozwiązania na poziomie płyty głównej dla standardowych kart PCIe NIC i adapterów Open Compute Project (OCP) w zakresie od 1GbE do 200GbE dla rynków Enterprise, Cloud i Telco.

Porozmawiaj z ekspertem

Nasz ekspert pomoże Ci w doborze odpowiedniej oferty i odpowie na wszelkie pytania.