ASRock Rack

Wiodąca innowacyjna firma produkująca serwery

ASRock Rack

ASRock Rack Inc., założona w 2013 roku, specjalizuje się w dziedzinie sprzętu serwerowego Cloud Computing. Dziedzicząc koncepcje projektowe ASRock: "Kreatywność, rozwaga, opłacalność", firma jest zaangażowana w wyprowadzanie branży serwerowej z nieszablonowego myślenia z pasją do innowacji. Wykorzystując rosnącą dynamikę ASRock i kanały dystrybucji, firma celuje w dynamicznie rozwijający się rynek Cloud Computing i zobowiązuje się do obsługi rynku przyjaznym dla użytkownika i przyjaznym dla środowiska sprzętem serwerowym Do It Yourself, oferującym elastyczne i niezawodne produkty.

Produkty ASRock Rack

ASRock Rack Barebone

Barebone

ASRock Rack barebones to kompaktowe i gotowe do użycia systemy serwerowe, które zawierają niezbędne komponenty, takie jak płyta główna, procesor, pamięć i pamięć masowa. Te barebony zostały zaprojektowane z myślą o łatwym wdrażaniu i konfiguracji, dzięki czemu są idealne dla małych i średnich firm lub zdalnych biur poszukujących wydajnych rozwiązań serwerowych bez złożoności budowania z pojedynczych komponentów.

Płyta główna ASRock Rack Server

Płyta główna ASRock Rack Server

Serwerowe płyty główne ASRock Rack to wysokowydajne i niezawodne platformy zaprojektowane do zastosowań w centrach danych i serwerach korporacyjnych. Charakteryzują się solidną konstrukcją z obsługą wielu procesorów, dużą pojemnością pamięci i różnymi gniazdami rozszerzeń, aby pomieścić różne konfiguracje serwerów i obciążenia.

Porozmawiaj z ekspertem

Nasz ekspert pomoże Ci w doborze odpowiedniej oferty i odpowie na wszelkie pytania.