OBECNIE POSZUKUJEMY

KEY ACCOUNT MANAGER

        Zakres obowiązków:

    • Rozwój sprzedaży kategorii własnej marki na powierzonym rynku retail

    • Nawiązywanie nowych relacji handlowych, utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi klientami

    • Fachowe doradztwo techniczne

    • Opracowywanie ofert, negocjowanie kontraktów

    • Promowanie marki

    • Bieżące analizowanie sytuacji rynkowej w branży w Polsce, monitorowanie działań konkurencji

    • Współpraca z działami: marketingu, serwisu, kontrolingu

            Wymagania:

    • Doświadczenie w sprzedaży B2B, (IT, mobile, foto, akcesoria)

    • Doświadczenie w zarządzaniu kategorią produktową będzie dodatkowym atutem

    • Mile widziane wyższe wykształcenie

    • Łatwość przyswajania wiedzy technicznej

    • Otwartość, gotowość do samodzielnej pracy w terenie oraz częstych podróży służbowych

    • Nastawienie na wynik i realizację celów

    • Prawo jazdy

            Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach organizacyjnych

    • Ciekawe, samodzielne, odpowiedzialne stanowisko

    • Atrakcyjne wynagrodzenie (część stała + część prowizyjna)

    • Niezbędne narzędzia do pracy

    • Możliwość współtworzenia kierunku rozwoju Spółki

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zapraszamy do złożenia aplikacji poprzez rekrutacja@asbispoland.com