Gdzie kupić?

Asbis zaopatruje w najnowsze technologie klientów z całego kraju. Za znalezienia najbliższego punktu sprzedaży prosimy o skorzystanie z zakładki Gdzie kupić?

Zostań naszym klientem

Szanowni Państwo,
Poniższy formularz stanowi pierwszy krok w procesie rejestracji, prosimy o wypełnienie go. Państwa aplikacja zostanie rozpatrzona najpóźniej w następnym dniu roboczym.

 
Skąd dowiedziałeś się o naszej firmie?
Jakim produktem jesteś zainteresowany?
Wpisz kod z obrazka poniżej
* = pola obowiązkowe

Szanowni Państwo,
Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i wypełnienie formularza rejestracyjnego. W celu dopełnienia procesu rejestracji prosimy o przesłanie dokumentów rejestracyjnych (NIP, REGON, KRS/WdEG) na adres e-mail: rejestracja@asbis.pl

Sprzedaż produktów z oferty Asbis regulowana jest „Warunkami sprzedaży” obowiązującymi w dniu dokonania transakcji. Firma Asbis jest hurtowym dostawcą sprzętu komputerowego i oprogramowania na rynki Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki współpracującym z klientami hurtowymi, detalicznymi i integratorami. Asbis nie realizuje sprzedaży dedykowanej dla użytkownika końcowego. W celu znalezienia najbliższego oddziału prosimy o skorzystanie z zakładki Współpraca.

Get an access even faster

It takes about 20 minutes to complete new customer application form and obtain an instant access to ASBIS b2b online marketplace. Simply download the Form, write it in and send to us with necessary documents.

Download the form in English as PDF fileDownload PDF form in English

For any new account enquiries please email to us